Продукція > HARWIN > G125-3042096L0
G125-3042096L0
G125-3042096L0 Harwin
G125_304XX96L0.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 1.25MM M HSG 2X10 POS
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR HSG 20POS 1.25MM, Packaging: Bulk, Features: Potting Wall, Connector Type: Header, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Male Pin, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3042096L0 G125-3042096L0 Виробник : Harwin Inc. G125-304XX96L0.pdf Description: CONN HDR HSG 20POS 1.25MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C