Продукція > HARWIN > G125-3043496L4
G125-3043496L4
G125-3043496L4 HARWIN
G125-304XX96L4.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-3043496L4 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Stecker, 34 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85389099
Anzahl der Positionen: 34-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Stecker
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR HSG 34POS 1.25MM, Features: Potting Wall, Packaging: Bag, Connector Type: Header, Contact Termination: Crimp, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3043496L4 G125-3043496L4 Виробник : Harwin G125_304XX96L4.pdf Headers & Wire Housings GECKO G125 1.25MM M HSG 2X17 POS
на замовлення 442 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G125-3043496L4 G125-3043496L4 Виробник : Harwin Inc. G125-304XX96L4.pdf Description: CONN HDR HSG 34POS 1.25MM
Features: Potting Wall
Packaging: Bag
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)