Продукція > HARWIN > G125-3241096M2
G125-3241096M2
G125-3241096M2 HARWIN
3110631.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-3241096M2 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 10 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 10, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3241096M2 G125-3241096M2 Виробник : Harwin Inc. G125-324XX96M2.pdf Description: CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
G125-3241096M2 G125-3241096M2 Виробник : Harwin G125_324XX96M2.pdf Headers & Wire Housings Gecko-SL 1.25MM M 2X3 VERT SMT TAPE & REEL
на замовлення 39 шт:
G125-3241096M2 Виробник : Harwin G125-324XX96M2.pdf 5+5 Pos. Male DIL Cable Housing Screw-Lok Panel M
на замовлення 20 шт:
G125-3241096M2 Виробник : HARWIN G125-324XX96M2.pdf Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 10; Gecko-SL; 2A; crimped
Body material: polyamide
Manufacturer series: Gecko-SL
Mechanical mounting: for cable
Connector: plug
Locking system: threaded joint
Flammability rating: UL94V-0
Type of connector: wire-wire/PCB
Contacts pitch: 1.25mm
Current rating: 2A