Продукція > HARWIN > G125-3241096M3
G125-3241096M3
G125-3241096M3 HARWIN
DRG-02822-Technical-Drawing-Datasheet-G125-324XX96M3-pdf.pdf
Виробник: HARWIN
Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 10; Gecko; 2A; 450V; 2x5
Manufacturer series: Gecko
Connectors application: for 26AWG contacts; for 32-28AWG contacts
Mechanical mounting: for cable
Thread: M2 x 0,4mm
Connector: plug
Connector variant: reversing; w/o contacts
Spatial orientation: straight
Locking system: threaded joint
Type of connector: wire-wire/PCB
Contacts pitch: 1.25mm
Current rating: 2A
Number of pins: 10
Rated voltage: 450V
Connector pinout layout: 2x5
Electrical mounting: crimped
Kind of connector: male
на замовлення 45 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,25mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 10; Gecko; 2A; 450V; 2x5, Manufacturer series: Gecko, Connectors application: for 26AWG contacts; for 32-28AWG contacts, Mechanical mounting: for cable, Thread: M2 x 0,4mm, Connector: plug, Connector variant: reversing; w/o contacts, Spatial orientation: straight, Locking system: threaded joint, Type of connector: wire-wire/PCB, Contacts pitch: 1.25mm, Current rating: 2A, Number of pins: 10, Rated voltage: 450V, Connector pinout layout: 2x5, Electrical mounting: crimped, Kind of connector: male.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3241096M3 G125-3241096M3 Виробник : Harwin Inc. DRG-02822-Technical-Drawing-Datasheet-G125-324XX96M3-pdf.pdf Description: CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 128 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G125-3241096M3 G125-3241096M3 Виробник : Harwin G125-324XX96M3.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM M 2X5 HOUSING W/ REVERSE FIX
на замовлення 627 шт:
G125-3241096M3 G125-3241096M3 Виробник : HARWIN DRG-02822-Technical-Drawing-Datasheet-G125-324XX96M3-pdf.pdf Description: HARWIN - G125-3241096M3 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 10 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm