Продукція > HARWIN INC. > G125-3241096M5
G125-3241096M5
G125-3241096M5 Harwin Inc.
G125-324XX96M5.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 1,25mm, Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 10; Gecko-SL; 2A; crimped, Body material: polyamide, Manufacturer series: Gecko-SL, Mechanical mounting: for cable, Connector: plug, Locking system: threaded joint, Flammability rating: UL94V-0, Type of connector: wire-wire/PCB, Contacts pitch: 1.25mm, Current rating: 2A, Number of pins: 10, Connector pinout layout: 2x5, Kind of package: bulk, Electrical mounting: crimped, Kind of connector: male.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3241096M5 G125-3241096M5 Виробник : Harwin G125_324XX96M5.pdf Headers & Wire Housings 5+5 Pos MCableHouse Rear Panel Mount
на замовлення 467 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G125-3241096M5 G125-3241096M5 Виробник : HARWIN 3110631.pdf Description: HARWIN - G125-3241096M5 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Stecker, 10 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85472000
Anzahl der Positionen: 10-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Stecker
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Stiftkontakte der Produktreihe Gecko G125 von Harwin
usEccn: EAR99
Produktpalette: Gecko SL G125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
G125-3241096M5 Виробник : HARWIN G125-324XX96M5.pdf Category: Raster signal connectors 1,25mm
Description: Connector: wire-wire/PCB; plug; male; PIN: 10; Gecko-SL; 2A; crimped
Body material: polyamide
Manufacturer series: Gecko-SL
Mechanical mounting: for cable
Connector: plug
Locking system: threaded joint
Flammability rating: UL94V-0
Type of connector: wire-wire/PCB
Contacts pitch: 1.25mm
Current rating: 2A