Продукція > HARWIN INC. > G125-3241696M3
G125-3241696M3
G125-3241696M3 Harwin Inc.
PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 16POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 429 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 16POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3241696M3 G125-3241696M3 Виробник : HARWIN 3110631.pdf Description: HARWIN - G125-3241696M3 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 16 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 16-polig
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 15 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G125-3241696M3 G125-3241696M3 Виробник : Harwin G125_324XX96M3-1500500.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM M 2X8 HOUSING W/ REVERSE FIX