Продукція > HARWIN > G125-3242096M1
G125-3242096M1
G125-3242096M1 Harwin
G125_324XX96M1.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings Male Crimp Housing w/fixings 20 cntcts
на замовлення 558 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM, Features: Threaded Inserts, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3242096M1 G125-3242096M1 Виробник : Harwin Inc. G125-324XX96M1.pdf Description: CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM
Features: Threaded Inserts
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)