Продукція > HARWIN INC. > G125-3242096M2
G125-3242096M2
G125-3242096M2 Harwin Inc.
G125-324XX96M2.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 463 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3242096M2 G125-3242096M2 Виробник : Harwin G125_324XX96M2.pdf Headers & Wire Housings Gecko-SL 1.25MM F/L CA 2X8 450MM 26AWG