Продукція > HARWIN INC. > G125-3242096M3
G125-3242096M3
G125-3242096M3 Harwin Inc.
DRG-02822-Technical-Drawing-Datasheet-G125-324XX96M3-pdf.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 20
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 208 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 20POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 20, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3242096M3 G125-3242096M3 Виробник : Harwin G125_324XX96M3-1500500.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM M 2X10 HSNG W/ REVERSE FIX