Продукція > HARWIN > G125-3242696M2
G125-3242696M2
G125-3242696M2 Harwin
G125_324XX96M2-1500581.pdf
Виробник: Harwin
Headers & Wire Housings 1.25MM M 2X13 HSNG W/ PANEL MOUNT
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 26, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3242696M2 G125-3242696M2 Виробник : Harwin Inc. G125-324XX96M2.pdf Description: CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 26
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C