Продукція > HARWIN INC. > G125-3242696M5
G125-3242696M5
G125-3242696M5 Harwin Inc.
G125-324XX96M5.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 26
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 26, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3242696M5 G125-3242696M5 Виробник : HARWIN 3110631.pdf Description: HARWIN - G125-3242696M5 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, Gecko SL G125, Stecker, 26 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 39269097
Anzahl der Positionen: 26-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Stecker
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Stiftkontakte der Produktreihe Gecko G125 von Harwin
usEccn: EAR99
Produktpalette: Gecko SL G125
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
G125-3242696M5 G125-3242696M5 Виробник : Harwin G125_324XX96M5-2526124.pdf Headers & Wire Housings 13+13 Pos MCableHouse Rear Panel Mount