Продукція > HARWIN > G125-3243496M2
G125-3243496M2
G125-3243496M2 HARWIN
DRG-02821-Technical-Drawing-Datasheet-G125-324XX96M2-pdf.pdf
Виробник: HARWIN
Description: HARWIN - G125-3243496M2 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 34 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85366930
Anzahl der Positionen: 34-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Kontakte der Produktreihe G125
usEccn: EAR99
Produktpalette: G125
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 34POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 34, Pitch: 0.049" (1.25mm), Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3243496M2 G125-3243496M2 Виробник : Harwin Inc. DRG-02821-Technical-Drawing-Datasheet-G125-324XX96M2-pdf.pdf Description: CONN PLUG HSG 34POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 34
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
Number of Rows: 2
на замовлення 339 шт:
Кількість Ціна
G125-3243496M2 G125-3243496M2 Виробник : Harwin G125_324XX96M2-1500581.pdf Headers & Wire Housings 1.25MM M 2X17 HSNG W/ PANEL MOUNT