Продукція > HARWIN > G125-3243496M3
G125-3243496M3
G125-3243496M3 Harwin
G125_324XX96M3-1500500.pdf
Виробник: Harwin
Power to the Board 1.25MM M 2X17 HSNG W/ REVERSE FIX
на замовлення 335 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 34POS 1.25MM, Packaging: Bag, Features: Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.049" (1.25mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Screw Lock, Row Spacing: 0.049" (1.25mm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G125-3243496M3 G125-3243496M3 Виробник : Harwin Inc. PD007-Product-Datasheet-Gecko-range-signal-connectors-HRi.pdf Description: CONN PLUG HSG 34POS 1.25MM
Packaging: Bag
Features: Jackscrews, Mating Flange, Polarizing Key
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.049" (1.25mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Screw Lock
Row Spacing: 0.049" (1.25mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Insulation Material: Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G125-3243496M3 G125-3243496M3 Виробник : HARWIN HRWN-S-A0012939042-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: HARWIN - G125-3243496M3 - Steckverbindergehäuse, Schwarz / Grün, G125, Buchse, 34 -polig, 1.25 mm
tariffCode: 85472000
Anzahl der Positionen: 34-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 1.25mm