G172-10HAB
G172-10HAB Orion Fans
g172_spec-475755.pdf
Виробник: Orion Fans
Fan Accessories Fan Guard for 172mm Fan, Bright Basic Wire, Black
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - G172-10HAB - Fingerschutz für Lüfter, Stahl, Drahtform, 172mm-Axiallüfter, 162.1 mm, tariffCode: 84213985, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Farbe / Oberfläche: Helle Nickel-Chrom-Beschichtung, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausführung des Ventilator-/Lüfterschutzgitters: Stahl, Drahtform, Zur Verwendung mit: 172mm-Axiallüfter, Mittenabstand Montagelöcher: 162.1mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: G172 Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G172-10HAB G172-10HAB Виробник : Orion Fans G172.pdf Description: FAN GUARD METAL 172MM BLACK
Packaging: Bulk
Features: 10 Rings
For Use With/Related Products: OA162S, OA172, OA5920, OD172 Series
Material: Steel, Black Coating
Fan Accessory Type: Finger Guard
Fits Fan Size: 172mm Dia
на замовлення 320 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G172-10HAB G172-10HAB Виробник : ORION FANS 3157045.pdf Description: ORION FANS - G172-10HAB - Fingerschutz für Lüfter, Stahl, Drahtform, 172mm-Axiallüfter, 162.1 mm
tariffCode: 84213985
isCanonical: Y
Zur Verwendung mit: 172mm-Axiallüfter
Mittenabstand Montagelöcher: 162.1mm