G172-10HB
G172-10HB Orion Fans
G172.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN GUARD METAL 172MM BLACK
Packaging: Bulk
Features: 10 Rings
For Use With/Related Products: OA162-5E, OA172, OA172S, OA5920 Series
Material: Steel, Black Coating
Fan Accessory Type: Finger Guard
Fits Fan Size: 172mm Dia
на замовлення 11860 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - G172-10HB - Fingerschutz für Lüfter, Stahl, Drahtform, 172mm-Axiallüfter, 162.1 mm, tariffCode: 84149000, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Farbe / Oberfläche: Helle Nickel-Chrom-Beschichtung, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausführung des Ventilator-/Lüfterschutzgitters: Stahl, Drahtform, Zur Verwendung mit: 172mm-Axiallüfter, Mittenabstand Montagelöcher: 162.1mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: G172 Series, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G172-10HB G172-10HB Виробник : ORION FANS 3157045.pdf Description: ORION FANS - G172-10HB - Fingerschutz für Lüfter, Stahl, Drahtform, 172mm-Axiallüfter, 162.1 mm
tariffCode: 84149000
isCanonical: Y
Zur Verwendung mit: 172mm-Axiallüfter
Mittenabstand Montagelöcher: 162.1mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: G172 Series
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G172-10HB Виробник : Orion Fans g172_spec-475755.pdf Fan Accessories Fan Guard for 172mm Fan, Bright Basic Wire, Black