G172-10LN
G172-10LN Orion Fans
G172.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN GUARD METAL 172MM LOW NOISE
Packaging: Bulk
Features: 10 Rings
For Use With/Related Products: OA162-5E, OA172, OA172S, OA5920 Series
Material: Steel, Chrome Plated
Fan Accessory Type: Finger Guard
Fits Fan Size: 172mm Dia
на замовлення 4164 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - G172-10LN - Fingerschutz für Lüfter, Stahl, Drahtform, 172mm-Axiallüfter, 162 mm, tariffCode: 84213985, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Farbe / Oberfläche: Helle Nickel-Chrom-Beschichtung, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausführung des Ventilator-/Lüfterschutzgitters: Stahl, Drahtform, Zur Verwendung mit: 172mm-Axiallüfter, Mittenabstand Montagelöcher: 162mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: G172 Series, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G172-10LN G172-10LN Виробник : ORION FANS G172.pdf Description: ORION FANS - G172-10LN - Fingerschutz für Lüfter, Stahl, Drahtform, 172mm-Axiallüfter, 162 mm
tariffCode: 84213985
isCanonical: Y
Zur Verwendung mit: 172mm-Axiallüfter
Mittenabstand Montagelöcher: 162mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: G172 Series
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 81 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G172-10LN G172-10LN Виробник : Orion Fans g172_spec-475755.pdf Fan Accessories Fan Guard for 172mm Fan, Bright Basic Wire, Bright Nickel Chrome, Lower Noise