G24071932209JFC000
G24071932209JFC000 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
g200.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: G204 22R 5% RC R73
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 100/ +180ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 22 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: G204 22R 5% RC R73, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 100/ +180ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.807" L (8.50mm x 20.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 22 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 22 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G24071932209JFC000 G24071932209JFC000 Виробник : Vishay / Draloric g200.pdf Wirewound Resistors - Through Hole G204 22ohms 5%