G2R-1-AC220
G2R-1-AC220 MOLEX / PARTNER STOCK
OMRN-S-A0001400886-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848
Виробник: MOLEX / PARTNER STOCK
Description: MOLEX / PARTNER STOCK - G2R-1-AC220 - Leistungsrelais, SPDT, 220 VAC, 10 A, G2R Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 20.2kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 220VAC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLEX / PARTNER STOCK - G2R-1-AC220 - Leistungsrelais, SPDT, 220 VAC, 10 A, G2R Series, Durchsteckmontage, Monostabil, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 20.2kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G2R Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 220VAC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-AC220 G2R-1-AC220 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
на замовлення 70 шт:
Кількість Ціна
G2R-1-AC220 G2R-1-AC220 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays SPDT 10A Thru-Hole 220VAC 25K Ohm
на замовлення 39 шт:
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 220VAC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
на замовлення 47 шт:
G2R-1-AC220 G2R-1-AC220 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 220VAC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT