G2R-1-AC24
G2R-1-AC24 OMRON / PARTNER STOCK
OMRN-S-A0003295172-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848
Виробник: OMRON / PARTNER STOCK
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G2R-1-AC24 - Leistungsrelais, SPDT, 24 VAC, 10 A, G2R Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 260ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VAC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VAC, Must Operate Voltage: 19.2 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-AC24 G2R-1-AC24 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT 24VAC
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G2R-1 AC24 G2R-1 AC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
на замовлення 210 шт:
G2R-1-AC24 G2R-1-AC24 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 24VAC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
на замовлення 17 шт:
Мінімальне замовлення: 15
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VAC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 7.2 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 439 шт:
G2R-1-AC24 G2R-1-AC24 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 24VAC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT