Продукція > OMRON > G2R-1-AC240
G2R-1-AC240
G2R-1-AC240 Omron
k013-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 240VAC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 3.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 72 VAC, Must Operate Voltage: 192 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Інші пропозиції G2R-1-AC240
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-AC240 G2R-1-AC240 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 240VAC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
товару немає в наявності
G2R-1-AC240 G2R-1-AC240 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 3.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 72 VAC
Must Operate Voltage: 192 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
G2R-1-AC240 G2R-1-AC240 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT 240VAC