Продукція > OMRON > G2R-1-ASI-DC12
G2R-1-ASI-DC12
G2R-1-ASI-DC12 Omron
en-g2r.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
на замовлення 643 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 43.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-ASI-DC12 Виробник : Omron en-g2r.pdf Power Relay 12VDC 10A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
на замовлення 990 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
G2R-1-ASI-DC12 G2R-1-ASI-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 43.6 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 43.6 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms