G2R1DC24
G2R1DC24 Omron
k013-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 10A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 1540 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 48
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G2R1DC24 Omron
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 21.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R1DC24 G2R1DC24 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 24VDC 10A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 617 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
G2R-1 DC24 G2R-1 DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
G2R-1-DC24 G2R-1-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays SPDT 10A 24VDC PCB
на замовлення 170 шт:
Мінімальне замовлення: 55
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
на замовлення 402 шт:
Мінімальне замовлення: 34
G2R-1  DC24 G2R-1 DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2082300.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-1 DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G2R, monostabil, SPDT, 24V DC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.1kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 92 шт:
Мінімальне замовлення: 30
G2R1DC24 G2R1DC24 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 24VDC 10A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 65 шт:
Мінімальне замовлення: 27
Мінімальне замовлення: 27
товару немає в наявності