G2R-1-E-AC240
G2R-1-E-AC240 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 240V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 3.8 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 72 VAC
Must Operate Voltage: 192 VAC
Part Status: Active
Load - Max Switching: 6080VA, 2000W
на замовлення 131 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 240V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 3.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 72 VAC, Must Operate Voltage: 192 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 6080VA, 2000W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-E-AC240 G2R-1-E-AC240 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 240VAC 16A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
G2R-1-E AC240 G2R-1-E AC240 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 240V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 240VAC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 3.8 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Must Release Voltage: 72 VAC
Must Operate Voltage: 192 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
товару немає в наявності
G2R-1-E-AC240 G2R-1-E-AC240 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays SPDT 16A Thru-Hole 240VAC 30K Ohm