G2R-1-E-DC110
G2R-1-E-DC110 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.8 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 16.5 VDC
Must Operate Voltage: 77 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 6080VA, 2000W
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 16.5 VDC, Must Operate Voltage: 77 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 6080VA, 2000W.
Інші пропозиції G2R-1-E-DC110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-E-DC110 G2R-1-E-DC110 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2871770.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G2R-1-E-DC110 - Leistungsrelais, SPDT, 110 VDC, 16 A, G2R Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 22.9kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 110VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 11 шт:
G2R1EDC110 G2R1EDC110 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 110VDC 16A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
товару немає в наявності
G2R-1-E DC110 G2R-1-E DC110 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.8 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Must Release Voltage: 16.5 VDC
Must Operate Voltage: 77 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
товару немає в наявності
G2R-1-E-DC110 G2R-1-E-DC110 Виробник : Omron Electronics en_g2r-1670578.pdf General Purpose Relays SPDT 16A Thru-Hole 110VDC 22.9K Ohm