Продукція > OMRON > G2R-1-E-DC12
G2R-1-E-DC12
G2R-1-E-DC12 Omron
k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 16A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-1-E DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G2R, monostabil, SPDT, 12V DC, 16A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 16A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 275ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G2R Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-E-DC12 G2R-1-E-DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2871770.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G2R-1-E-DC12 - Leistungsrelais, SPDT, 12 VDC, 10 A, G2R Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 275ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3349 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
G2R-1-E-DC12 G2R-1-E-DC12 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays High-Capacity SPDT Vented 12VDC
G2R-1-E DC12 G2R-1-E DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 43.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 6080VA, 2000W
G2R-1-E DC12 G2R-1-E DC12 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 12VDC 16A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 99 шт:
Мінімальне замовлення: 29
на замовлення 38 шт:
Мінімальне замовлення: 28
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 28
G2R-1-E  DC12 G2R-1-E DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2082300.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-1-E DC12 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G2R, monostabil, SPDT, 12V DC, 16A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 275ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 30
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 43.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
G2R-1-E-DC12 Виробник : OMRON en-g2r.pdf 12V; 16A; 530mW; SPDT; 29 x 13 x 25,5mm PCB G2R-1-E-DC12 power relay P G2R-1-E-DC12
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 150 шт:
Мінімальне замовлення: 10
G2R-1-E-DC12 Виробник : OMRON en-g2r.pdf