G2R-1-E-AC110 Omron Electronics Inc-EMC Div
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10.6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 33 VAC
Must Operate Voltage: 88 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 6080VA, 2000W
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 33 VAC, Must Operate Voltage: 88 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 6080VA, 2000W.
Інші пропозиції G2R-1-E-AC110
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110VPackaging: Tray Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 110VAC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE Relay Type: General Purpose Coil Current: 10.6 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy Contact Form: SPDT (1 Form C) Contact Rating (Current): 16 A Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 33 VAC Must Operate Voltage: 88 VAC Operate Time: 15 ms Release Time: 10 ms Load - Max Switching: 6080VA, 2000W |
товару немає в наявності |
G2R-1-E-AC110 | Виробник : Omron Electronics |
General Purpose Relays SPDT 16A Thru-Hole 110VAC 4.6K Ohm |