G2R-1-E DC22
G2R-1-E DC22 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 22V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 22VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 24.1 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.3 VDC
Must Operate Voltage: 15.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 6080VA, 2000W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 22V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 22VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 24.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3.3 VDC, Must Operate Voltage: 15.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 6080VA, 2000W.
Інші пропозиції G2R-1-E DC22
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-EDC22 G2R-1-EDC22 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 22V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 22VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 24.1 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Must Release Voltage: 3.3 VDC
Must Operate Voltage: 15.4 VDC
Part Status: Active