G2R-1-H-DC24
G2R-1-H-DC24 Omron Electronics
en_g2r-5532148.pdf
Виробник: Omron Electronics
General Purpose Relays SPDT 5A Thru-Hole 24VDC 1.6K Ohm
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 1900VA, 625W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-1-H DC24 G2R-1-H DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 1900VA, 625W
на замовлення 2817 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Part Status: Active
G2R1HDC24 G2R1HDC24 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 24VDC 5A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 132 шт:
Мінімальне замовлення: 33
G2R-1-H   DC24 G2R-1-H DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2871770.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-1-H DC24 - Leistungsrelais, SPDT, 24 VDC, 16 A, G2R Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 16A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.6kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 67 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G2R1HDC24 G2R1HDC24 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 24VDC 5A SPDT(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 122 шт:
Мінімальне замовлення: 40
G2R1HDC24 G2R1HDC24 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 24VDC 5A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 14