G2R-14 DC24
G2R-14 DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3040VA, 1000W
на замовлення 6126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-14 DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G2R, monostabil, SPDT, 24V DC, 10A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.1kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G2R Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 250VAC, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-14-DC24 G2R-14-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay SPDT Sealed 24VDC AgCnts
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
G2R-14  DC24 G2R-14 DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-14 DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G2R, monostabil, SPDT, 24V DC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.1kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 250VAC
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 65 шт:
Мінімальне замовлення: 3
G2R-14 DC24 G2R-14 DC24 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 24VDC 8A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
на замовлення 383 шт:
Мінімальне замовлення: 70
на замовлення 39 шт:
Мінімальне замовлення: 36
Мінімальне замовлення: 33
G2R-14 DC24 G2R-14 DC24 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 24VDC 8A SPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 839 шт:
Мінімальне замовлення: 27
G2R-14-DC24 G2R-14-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 8 A
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
на замовлення 590 шт:
Мінімальне замовлення: 23
на замовлення 1 шт:
на замовлення 37 шт:
на замовлення 39 шт:
товару немає в наявності