G2R1ADC24
G2R1ADC24 Omron
k013-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 135
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис G2R1ADC24 Omron
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-1A DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G2R, monostabil, SPST-NO, 24V DC, 10A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silberlegierung, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.1kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: G2R Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R1ADC24 G2R1ADC24 Виробник : Omron k013g2rpcbpowerrelaydatasheeten.pdf Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(29x13x25.5)mm THT
на замовлення 105 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Мінімальне замовлення: 55
G2R-1A-DC24 G2R-1A-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf General Purpose Relays Power PCB Relay 24V SPST N/O PCB
на замовлення 952 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 41
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 41
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 39
Мінімальне замовлення: 35
G2R-1A DC24 G2R-1A DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 3800VA, 1250W
на замовлення 588 шт:
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Contact Material: Silver Alloy
Contact Rating (Current): 10 A
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
G2R1ADC24 G2R1ADC24 Виробник : Omron k013-e1.pdf Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(29mm 13mm 25.5mm) THT
на замовлення 33 шт:
G2R-1A-DC24 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 4154571.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G2R-1A-DC24 - Leistungsrelais, SPST-NO, 24 VDC, 10 A, G2R Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung, cadmiumfrei
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.1kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 60 шт:
Мінімальне замовлення: 30
G2R-1A  DC24 G2R-1A DC24 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G2R-1A DC24 - Universelles Leistungsrelais, Baureihe G2R, monostabil, SPST-NO, 24V DC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, IEC, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silberlegierung
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.1kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Produktpalette: G2R Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250VAC
товару немає в наявності
товару немає в наявності