G2R-1A-DC48 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3800VA, 1250W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G2R-1A DC48 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48VPackaging: Tray Mounting Type: Through Hole Coil Voltage: 48VDC Operating Temperature: -40°C ~ 70°C Termination Style: PC Pin Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE Relay Type: General Purpose Coil Current: 11.5 mA Coil Type: Non Latching Seal Rating: Sealed - Flux Protection Contact Material: Silver Alloy Contact Form: SPST-NO (1 Form A) Contact Rating (Current): 10 A Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max Must Release Voltage: 7.2 VDC Must Operate Voltage: 33.6 VDC Operate Time: 15 ms Release Time: 5 ms Load - Max Switching: 3800VA, 1250W |
на замовлення 26 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |