G2R-1B-E-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 43.6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NC (1 Form B), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Load - Max Switching: 6080VA, 2000W.
Інші пропозиції G2R-1B-E-DC12
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|