G2R-2A-ASI DC24
G2R-2A-ASI DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g2r.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Load - Max Switching: 1900VA, 625W
на замовлення 77 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 21.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 380VAC, 125VDC - Max, Must Release Voltage: 3.6 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, TUV, UR, VDE, Load - Max Switching: 1900VA, 625W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G2R-2A-ASI-DC24 G2R-2A-ASI-DC24 Виробник : Omron Electronics en_g2r-5532148.pdf Plug-in Relays DPST-NO 5A Thru-Hole 24VDC 1.1K Ohm
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G2R-2A-ASI-DC24 G2R-2A-ASI-DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g2r.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 21.8 mA
Contact Rating (Current): 5 A
Must Release Voltage: 3.6 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active