G3MB-202PEG-4 DC20MA Omron Automation and Safety
G3MB.pdf
Виробник: Omron Automation and Safety
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 75-264V
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 4-SIP
Part Status: Obsolete
Voltage - Load: 75 V ~ 264 V
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Approval Agency: CSA, TUV, UR
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 75-264V, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 2 A, Supplier Device Package: 4-SIP, Part Status: Obsolete, Voltage - Load: 75 V ~ 264 V, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Approval Agency: CSA, TUV, UR, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Інші пропозиції G3MB-202PEG-4 DC20MA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3MB-202PEG-4-DC20MA G3MB-202PEG-4-DC20MA Виробник : Omron Automation and Safety g3mb_0609-1189645.pdf Solid State Relays - PCB Mount 20mA/100-240AC 2A