Продукція > OMRON > G3PE-215B DC12-24
G3PE-215B DC12-24
G3PE-215B DC12-24 OMRON
2341126.pdf
Виробник: OMRON
Description: OMRON - G3PE-215B DC12-24 - Halbleiterrelais, 15 A, 30 VDC, DIN-Schiene, Schraubbar, Nulldurchgang
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Schraubbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 30VDC
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 264VAC
Regelspannung, min.: 75VAC
euEccn: NLR
Relaismontage: DIN-Schiene
Laststrom: 15A
Produktpalette: G3PE Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: -
Schaltmodus: Nulldurchgang
Betriebsspannung, min.: 9.6VDC
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON - G3PE-215B DC12-24 - Halbleiterrelais, 15 A, 30 VDC, DIN-Schiene, Schraubbar, Nulldurchgang, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Schraubbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 30VDC, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 264VAC, Regelspannung, min.: 75VAC, euEccn: NLR, Relaismontage: DIN-Schiene, Laststrom: 15A, Produktpalette: G3PE Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: -, Schaltmodus: Nulldurchgang, Betriebsspannung, min.: 9.6VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3PE-215B DC12-24 G3PE-215B DC12-24 Виробник : Omron e_solid_state_relays_contactors_for_heaters_datasheet_en.pdf Solid State Relay 7mA 30V DC-IN 15A 264V AC-OUT
на замовлення 191 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 42 шт:
на замовлення 2 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3PE-215B-DC12-24 G3PE-215B-DC12-24 Виробник : Omron Automation and Safety G3PE-Datasheet.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V
Packaging: Bulk
Package / Case: SSR with Integrated Heat Sink
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 12 ~ 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 15 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 100 V ~ 240 V
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 991 шт:
на замовлення 210 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 170 шт:
tariffCode: 85364190
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 349 шт: