G3PE-245B DC12-24
G3PE-245B DC12-24 Omron Automation and Safety
Виробник: Omron Automation and Safety
Solid State Relays - SSRs w/Phototriac Coupler 45A, 100-240VAC
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3PE245BDC1224 - Halbleiterrelais, Trennung durch Phototriac-Optokoppler, 45 A, 240 VAC, DIN-Schiene, Panelmontage, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Schraubbar, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 240VAC, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 24VDC, Regelspannung, min.: 12VDC, euEccn: NLR, Relaismontage: DIN-Schiene, Panelmontage, Laststrom: 45A, Produktpalette: G3PE Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: -, Schaltmodus: Nulldurchgang, Betriebsspannung, min.: 100VAC, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3PE-245B-DC12-24 G3PE-245B-DC12-24 Виробник : Omron Automation and Safety G3PE-Datasheet.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 45A 100-240V
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 12 ~ 24VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 45 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 100 V ~ 240 V
на замовлення 491 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G3PE-245B-DC12-24 G3PE-245B-DC12-24 Виробник : Omron e_solid_state_relays_contactors_for_heaters_datasheet_en.pdf Solid State Relay 7mA 30V DC-IN 45A 264V AC-OUT
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 36 шт:
G3PE245BDC1224 G3PE245BDC1224 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 4154843.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3PE245BDC1224 - Halbleiterrelais, Trennung durch Phototriac-Optokoppler, 45 A, 240 VAC, DIN-Schiene, Panelmontage
tariffCode: 85364900
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 240VAC
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 24VDC
Regelspannung, min.: 12VDC
euEccn: NLR
Relaismontage: DIN-Schiene, Panelmontage
Laststrom: 45A
Schaltmodus: Nulldurchgang
Betriebsspannung, min.: 100VAC
SVHC: To Be Advised
на замовлення 41 шт:
G3PE-245B-DC12-24 Виробник : Omron G3PE-Datasheet.pdf SSR RELAY SPST-NO 45A 100-240V Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт