G3R60MT07J-TR
G3R60MT07J-TR GeneSiC Semiconductor
G3R60MT07J.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: 650V 60M TO-263-7 G3R SIC MOSFET
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: SiC (Silicon Carbide Junction Transistor)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 44A (Tc)
Power Dissipation (Max): 182W (Tc)
Supplier Device Package: TO-263-7
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 15V
Drain to Source Voltage (Vdss): 750 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 650V 60M TO-263-7 G3R SIC MOSFET, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-8, D2PAK (7 Leads + Tab), TO-263CA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: SiC (Silicon Carbide Junction Transistor), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 44A (Tc), Power Dissipation (Max): 182W (Tc), Supplier Device Package: TO-263-7, Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 15V, Drain to Source Voltage (Vdss): 750 V.
Інші пропозиції G3R60MT07J-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3R60MT07J-TR G3R60MT07J-TR Виробник : GeneSiC Semiconductor G3R60MT07J.pdf Description: 650V 60M TO-263-7 G3R SIC MOSFET
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
FET Type: N-Channel
товару немає в наявності
G3R60MT07J-TR G3R60MT07J-TR Виробник : GeneSiC Semiconductor G3R60MT07J-2448865.pdf MOSFET 650V 60mohm TO-263-7 G3R SiC MOSFET