G3R60MT07K
G3R60MT07K GeneSiC Semiconductor
G3R60MT07K.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
SiC MOSFETs 750V 60mohm TO-247-4 G3R SiC MOSFET
на замовлення 2603 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 750V 60M TO-247-4 G3R SIC MOSFET, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-4, Mounting Type: Through Hole, Technology: SiCFET (Silicon Carbide), Supplier Device Package: TO-247-4, Part Status: Active, Vgs (Max): +20V, -10V, Drain to Source Voltage (Vdss): 750 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3R60MT07K G3R60MT07K Виробник : GeneSiC Semiconductor G3R60MT07K.pdf Description: 750V 60M TO-247-4 G3R SIC MOSFET
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-4
Mounting Type: Through Hole
Technology: SiCFET (Silicon Carbide)
Supplier Device Package: TO-247-4
Part Status: Active
Vgs (Max): +20V, -10V
Drain to Source Voltage (Vdss): 750 V