G3S06503A
G3S06503A Global Power Technology-GPT
160023l9.pdf
Виробник: Global Power Technology-GPT
Description: DIODE SIC 650V 11.5A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: No Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 181pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 11.5A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 650 V
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SIC 650V 11.5A TO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: No Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 181pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 11.5A, Supplier Device Package: TO-220AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.7 V @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 650 V.
Інші пропозиції G3S06503A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3S06503A G3S06503A Виробник : Global Power Technology Co. Ltd 160023l9.pdf Description: DIODE SIC 650V 11.5A TO220AC
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active