Продукція > OMRON > G3VM-101AR
G3VM-101AR
G3VM-101AR Omron
k302-e1.pdf
Виробник: Omron
Solid State Relay 25mA 1.48V DC-IN 1A 80V AC/DC-OUT 4-Pin DIP Stick
на замовлення 279 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 0-100V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 1.33VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 1 A, Supplier Device Package: 4-DIP, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 100 V, On-State Resistance (Max): 700 mOhms, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101AR G3VM-101AR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_101ar_dr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 1A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 1 A
Supplier Device Package: 4-DIP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 700 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 244 шт:
Кількість Ціна
G3VM-101AR G3VM-101AR Виробник : Omron Electronics en-g3vm_101ar_dr.pdf Solid State Relays - PCB Mount 100V SPSTNO DIP4 PCB 1000mA 250ohm 200pF
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 1000mA; max.100VAC; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 1A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: THT
Operate time: 2ms
Release time: 0.5ms
Operating temperature: -40...85°C
Control current: 30mA