G3VM-101BR
G3VM-101BR Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_101br_er.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 6-DIP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 200 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 2000mA; max.80VAC; G3VM, Type of relay: solid state, Contacts configuration: SPST-NO, Max. operating current: 2A, Switched voltage: max. 80V AC; max. 80V DC, Manufacturer series: G3VM, Relay variant: 1-phase; MOSFET, Mounting: THT, Operate time: 5ms, Release time: 1ms, Insulation voltage: 2.5kV, Control current: 30mA, Operating temperature: -40...85°C, Case: DIP6.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 2000mA; max.80VAC; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 2A
Switched voltage: max. 80V AC; max. 80V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: THT
Operate time: 5ms
Release time: 1ms
Insulation voltage: 2.5kV
Control current: 30mA
Operating temperature: -40...85°C
Case: DIP6
на замовлення 52 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
G3VM-101BR G3VM-101BR Виробник : Omron Electronics en-g3vm_101br_er.pdf Solid State Relays - PCB Mount 100V SPSTNO DIP6 PCB 2000mA 100ohm 1000p
на замовлення 165 шт:
G3VM-101BR G3VM-101BR Виробник : Omron k303-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.48V DC-IN 2A 80V AC/DC-OUT 6-Pin DIP Stick
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 18
на замовлення 220 шт:
Мінімальне замовлення: 18