G3VM-101BR1
G3VM-101BR1 Omron Electronics
Omron_01222019_20180705_G3VM-_BR___ER__EN.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount High Current MOS FET
на замовлення 1096 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101BR1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 3.5 A, DIP-6, Durchsteckmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: PC-Pin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 3.5A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-6, Durchlasswiderstand, max.: 0.08ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101BR1 G3VM-101BR1 Виробник : Omron k303-e1.pdf Relay SSR 7A 100V AC/DC-OUT 6-Pin DIP Stick
на замовлення 111 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
G3VM-101BR1 G3VM-101BR1 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-xBRx%28xER_x%29_DS.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Termination Style: PC Pin
Load Current: 3.5 A
Supplier Device Package: 6-DIP
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 80 mOhms
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 443 шт:
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 11
G3VM-101BR1 G3VM-101BR1 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 4154444.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101BR1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 3.5 A, DIP-6, Durchsteckmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 3.5A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-6
Durchlasswiderstand, max.: 0.08ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
G3VM-101BR1 Виробник : Omron G3VM-xBRx%28xER_x%29_DS.pdf SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-100V Група товару: Оптрони та твердотільні реле Од. вим: шт