G3VM-101CR
G3VM-101CR Omron Electronics
K285-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount DIP8 100V 3A 9.66x3.65x6.4mm
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 1.64VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: PC Pin, Load Current: 3 A, Supplier Device Package: 8-DIP, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 100 V, On-State Resistance (Max): 150 mOhms, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101CR G3VM-101CR Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_cr_fr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.64VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: PC Pin
Load Current: 3 A
Supplier Device Package: 8-DIP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 150 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 264 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G3VM-101CR G3VM-101CR Виробник : Omron en-g3vm_cr_fr.pdf Solid State Relay 25mA 1.8V DC-IN 3A 80V AC/DC-OUT 8-Pin DIP Stick
товару немає в наявності