G3VM-101ER(TR)
G3VM-101ER(TR) Omron Electronics Inc-EMC Div
X083-E1-02.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 200 mOhms
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 2000mA; max.80VAC; G3VM, Type of relay: solid state, Contacts configuration: SPST-NO, Max. operating current: 2A, Switched voltage: max. 80V AC; max. 80V DC, Manufacturer series: G3VM, Relay variant: 1-phase; MOSFET, Mounting: SMT, Operate time: 5ms, Release time: 1ms, Operating temperature: -40...85°C, Control current: 30mA, Case: DIP6, Insulation voltage: 2.5kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101ER(TR) G3VM-101ER(TR) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div X083-E1-02.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
Кількість Ціна
G3VM101ERTR G3VM101ERTR Виробник : Omron g3vm_101br_er_0712.pdf Solid State Relay 25mA 1.48V DC-IN 2A 80V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD T/R
товару немає в наявності
G3VM-101ER(TR) G3VM-101ER(TR) Виробник : Omron Electronics X083-E1-02.pdf Solid State Relays - PCB Mount 100V SPSTNO DIP6 SMT 2000mA 100ohm 1000pF
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 2000mA; max.80VAC; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 2A
Switched voltage: max. 80V AC; max. 80V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 5ms
Release time: 1ms
Operating temperature: -40...85°C
Control current: 30mA
Case: DIP6
Insulation voltage: 2.5kV