G3VM-101ER
G3VM-101ER Omron Electronics
en-g3vm_101br_er.pdf
Виробник: Omron Electronics
Solid State Relays - PCB Mount 100V SPSTNO DIP6 SMT 2000mA 100ohm 1000pF
на замовлення 1694 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101ER - MOSFET-Relais, S-VSON-Gehäuse, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 2 A, DIP-6, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 2.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 2A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: DIP-6, Durchlasswiderstand, max.: 0.2ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM101ER G3VM101ER Виробник : Omron k303-e1.pdf Solid State Relay 25mA 1.48V DC-IN 2A 80V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD Stick
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
G3VM-101ER G3VM-101ER Виробник : OMRON / PARTNER STOCK OMRN-S-A0008157741-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: OMRON / PARTNER STOCK - G3VM-101ER - MOSFET-Relais, S-VSON-Gehäuse, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 2 A, DIP-6, Oberflächenmontage
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 2.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 2A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: DIP-6
Durchlasswiderstand, max.: 0.2ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 36 шт:
Мінімальне замовлення: 12
G3VM-101ER G3VM-101ER Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_101br_er.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 6-SMD
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 200 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 1 шт:
на замовлення 1 шт:
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Icntrl: 30mA; 2000mA; max.80VAC; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 2A
Switched voltage: max. 80V AC; max. 80V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 5ms
Release time: 1ms
Operating temperature: -40...85°C
Control current: 30mA
Case: DIP6
Insulation voltage: 2.5kV