G3VM-101HR1(TR05)
G3VM-101HR1(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_hr2.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 6-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 70 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.18÷1.48VDC; 2000mA; G3VM, Type of relay: solid state, Contacts configuration: SPST-NO, Max. operating current: 2A, Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC, Manufacturer series: G3VM, Relay variant: 1-phase; MOSFET, Mounting: SMT, Operate time: 5ms, Release time: 1ms, Operating temperature: -40...85°C, Control voltage: 1.18...1.48V DC, Case: SOP6, Insulation voltage: 1.5kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101HR1(TR05) G3VM-101HR1(TR05) Виробник : Omron Electronics en_g3vm_hr2.pdf Solid State Relays - PCB Mount High Curr Cap Low Resistanc 100V 2A 4A
Кількість Ціна
G3VM-101HR1(TR05) G3VM-101HR1(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_hr2.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.33VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 2 A
Supplier Device Package: 6-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
G3VM-101HR1(TR05) G3VM-101HR1(TR05) Виробник : Omron flyer_g3vm-101hr2.pdf Relay SSR 25mA 4A 100V AC/DC-OUT 6-Pin SOP T/R
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.18÷1.48VDC; 2000mA; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 2A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 5ms
Release time: 1ms
Operating temperature: -40...85°C
Control voltage: 1.18...1.48V DC
Case: SOP6
Insulation voltage: 1.5kV