G3VM-101HR1 Omron Electronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101HR1 - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 2 A, SOP-6, Oberflächenmontage, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 1.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 2A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-6, Durchlasswiderstand, max.: 0.07ohm, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G3VM-101HR1 | Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS |
на замовлення 73 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM-101HR1 | Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div |
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100VPackaging: Tube Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm) Output Type: AC, DC Mounting Type: Surface Mount Voltage - Input: 1.33VDC Circuit: SPST-NO (1 Form A) Termination Style: Gull Wing Load Current: 2 A Supplier Device Package: 6-SOP Part Status: Active Voltage - Load: 0 V ~ 100 V On-State Resistance (Max): 70 mOhms Operating Temperature: -40°C ~ 110°C Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay) |
на замовлення 82 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
G3VM-101HR1 | Виробник : OMRON / PARTNER STOCK |
G3VM-101HR1 | Виробник : Omron |
Relay SSR 25mA 4A 100V AC/DC-OUT 6-Pin SOP Stick |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
Category: One Phase Solid State RelaysDescription: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.18÷1.48VDC; 2000mA; G3VM Type of relay: solid state Contacts configuration: SPST-NO Max. operating current: 2A Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC Manufacturer series: G3VM Relay variant: 1-phase; MOSFET Mounting: SMT Operate time: 5ms Release time: 1ms Operating temperature: -40...85°C Control voltage: 1.18...1.48V DC Case: SOP6 Insulation voltage: 1.5kV |