G3VM-101HR2(TR05)
G3VM-101HR2(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_hr2.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SOP (0.173", 4.40mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.65VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 3 A
Supplier Device Package: 6-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 65 mOhms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101HR2(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 6 A, SOP-6, Oberflächenmontage, tariffCode: 85414900, Art der Last: AC/DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Gull-Wing, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA, Isolationsspannung: 1.5kV, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Oberflächenmontage, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 6A, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 0.8pF, Bauform MOSFET-Relais: SOP-6, Durchlasswiderstand, max.: 0.065ohm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101HR2(TR05) G3VM-101HR2(TR05) Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2865089.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101HR2(TR05) - MOSFET-Relais, SPST-NO (1 Form A), AC/DC, 100 V, 6 A, SOP-6, Oberflächenmontage
tariffCode: 85414900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1µA
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Oberflächenmontage
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 6A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-6
Durchlasswiderstand, max.: 0.065ohm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 573 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
tariffCode: 85414900
Art der Last: AC/DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Gull-Wing
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Isolationsspannung: 1.5kV
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Laststrom: 6A
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 0.8pF
Bauform MOSFET-Relais: SOP-6
SVHC: To Be Advised
на замовлення 573 шт:
Мінімальне замовлення: 2
G3VM-101HR2(TR05) G3VM-101HR2(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_hr2.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.65VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 3 A
Supplier Device Package: 6-SOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
на замовлення 521 шт:
G3VM-101HR2(TR05) G3VM-101HR2(TR05) Виробник : Omron flyer_g3vm-101hr2.pdf Relay SSR 6A AC/DC-OUT 6-Pin SOP T/R
Мінімальне замовлення: 18
на замовлення 920 шт:
Мінімальне замовлення: 15
товару немає в наявності
товару немає в наявності
G3VM-101HR2(TR05) G3VM-101HR2(TR05) Виробник : Omron Electronics en_g3vm_hr2.pdf Solid State Relays - PCB Mount MOSFET SOP 6-pin 3A 100V Low Ron
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1.5÷1.8VDC; 3000mA; G3VM; SMT
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 3A
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 2ms
Release time: 0.5ms
Operating temperature: -40...110°C
Control voltage: 1.5...1.8V DC
Case: SOP6
Insulation voltage: 1.5kV