G3VM-101LR(TR05)
G3VM-101LR(TR05) Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g3vm_101lr.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD (0.165", 4.20mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Load Current: 80 mA
Supplier Device Package: 4-SSOP
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 14 Ohms
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD (0.165", 4.20mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.15VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: SMD (SMT) Tab, Load Current: 80 mA, Supplier Device Package: 4-SSOP, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 100 V, On-State Resistance (Max): 14 Ohms, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101LR(TR05) G3VM-101LR(TR05) Виробник : Omron Electronics omron_g3vm_101lr_1210.pdf Solid State Relays - PCB Mount 100V, SPST-NO, SSOP4 SMT, 80mA, 8ohm, 6p
Кількість Ціна
G3VM-101LR(TR05) G3VM-101LR(TR05) Виробник : Omron en-g3vm_61lr_81lr_101lr.pdf Relay SSR 20mA 1.3V DC-IN 0.08A 1000V AC/DC-OUT 4-Pin SSOP T/R
на замовлення 900 шт:
Мінімальне замовлення: 50
G3VM-101LR(TR05) G3VM-101LR(TR05) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g3vm_101lr.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.15VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Load Current: 80 mA
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
G3VM101LRTR05 G3VM101LRTR05 Виробник : Omron en-g3vm_61lr_81lr_101lr.pdf Solid State Relay 20mA 1.3V DC-IN 0.08A 1000V AC/DC-OUT 4-Pin T/R
на замовлення 426 шт:
Мінімальне замовлення: 17
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 1÷1.3VDC; 80mA; max.100VAC
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 80mA
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Operate time: 0.3ms
Release time: 0.3ms
Operating temperature: -20...85°C
Control voltage: 1...1.3V DC
Case: SSOP4
Insulation voltage: 1.5kV