G3VM-101MT(TR01)
G3VM-101MT(TR01) OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
3361071.pdf
Виробник: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101MT(TR01) - MOSFET RELAY, 0.55A, 500V, SMD
tariffCode: 85364900
Art der Last: AC / DC
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1pA
Isolationsspannung: 500V
euEccn: NLR
Lastspannung, max.: 100V
Relaismontage: Surface Mount
Kontaktform: SPST-NO (1 Form A)
Laststrom: 550mA
Produktpalette: G3VM Series
productTraceability: No
I/O-Kapazität: 1pF
Bauform MOSFET-Relais: Module
Durchlasswiderstand, max.: 1.5ohm
directShipCharge: 25
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G3VM-101MT(TR01) - MOSFET RELAY, 0.55A, 500V, SMD, tariffCode: 85364900, Art der Last: AC / DC, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Solder, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Leckstrom im ausgeschalteten Zustand, max.: 1pA, Isolationsspannung: 500V, euEccn: NLR, Lastspannung, max.: 100V, Relaismontage: Surface Mount, Kontaktform: SPST-NO (1 Form A), Laststrom: 550mA, Produktpalette: G3VM Series, productTraceability: No, I/O-Kapazität: 1pF, Bauform MOSFET-Relais: Module, Durchlasswiderstand, max.: 1.5ohm, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G3VM-101MT(TR01) G3VM-101MT(TR01) Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div k317-e1.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 550MA 0-100V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Module
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.4VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Load Current: 550 mA
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Supplier Device Package: Module
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
On-State Resistance (Max): 1.5 Ohms
на замовлення 73 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Module
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.4VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Load Current: 550 mA
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 100 V
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Description: Relay: solid state; SPST-NO; 550mA; max.100VAC; max.100VDC; G3VM
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Max. operating current: 550mA
Switched voltage: max. 100V AC; max. 100V DC
Manufacturer series: G3VM
Relay variant: 1-phase; MOSFET
Mounting: SMT
Body dimensions: 5x3.75x2.7mm
Operate time: 2.5ms
Release time: 0.5ms
Leads: for PCB
Operating temperature: -40...110°C